• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

  • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

  • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

  • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

  • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

  • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

  • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

  • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

  • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Oznam : Zmena úradných hodín počas letných mesiacov (júl, august).

Prijímame prihlášky na kurzy angličtiny a IT školenia celoročne. Kurzy sa dajú absolvovať a preplatiť aj cez Úrad práce cez program "Zručnosti pre trh práce".Od 8.4.2024 je opäť možnosť získať  podporu na vzdelávanie formou 100% preplatenia kurzu! V kancelárii na Pekárskej 40A Vám radi pomôžeme s procesom vyplnenia žiadosti a výberu vhodného kurzu pre Vás.

GIS (geografické informačné systémy)

gis

Ponúkame tieto GIS školenia:

1

Verejne dostupné informácie a aplikácie katastra nehnuteľností

Obsah školenia: Školenie je orientované na získanie prehľadu a zručností pri práci so zdrojmi priestorových dát. Absolventi školenia sa oboznámia s rôznymi poskytovateľmi a službami pre priestorové dáta – dáta katastra nehnuteľností, základnej bázy údajov pre geografický informačný systém (ZBGIS®) a pod. Predmetom školenia je tiež predstavenie dostupných webových služieb umožňujúcich využívať tieto dátové zdroje vo vlastných aplikáciách. Školenie prebieha v štandardnom internetovom prehliadači a open source systéme QGIS.
Rozsah školenia: 8 hodín

2

Kvalita údajov v GIS a ich využitie

Obsah školenia: Školenie je orientované na základné špecifiká geoobjektov vplývajúce na kvalitu priestorových dát – geometria, rozlíšenie (priestorové, tematické, časové), topologické vzťahy, metadáta a pod. V rámci školenia sa absolventi oboznámia s problematikou vstupu, spracovania, transformácie a reštrukturalizácie dát. Školenie prebieha v open source systéme QGIS.
Rozsah školenia: 8 hodín

3

Modelovanie a analýza priestorových dát (v GIS) 1

Obsah školenia: Školenie je orientované na základné operácie s vektorovými, rastrovými a atribútovými dátami. Absolventi školenia sa zoznámia s georeferencovaním rastrových dát, základnými metódami priestorovej a atribútovej analýzy dát a tvorbou mapového výstupu. Školenie prebieha v open source systéme QGIS.
Rozsah školenia: 8 hodín

4

Modelovanie a analýza priestorových dát (v GIS) 2

Obsah školenia: Školenie je orientované na pokročilé metódy priestorovej analýzy vektorových a rastrových dát. V rámci školenia sa absolventi oboznámia so základnými princípmi relačného dopytovacieho jazyka SQL a mapovej algebry. Predmetom školenia je tiež tvorba, vizualizácia a analýza digitálneho modelu terénu. Školenie prebieha v open source systéme QGIS.
Rozsah školenia: 8 hodín

asasd

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...