• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Kurzy angličtiny Žilina

Jazykové kurzy anglického jazyka Žilina

Prečo angličtina? Uvádzame výhody znalosti anglického jazyka:

 • Anglický jazyk je najrozšírenejším jazykom sveta, ktorým komunikuje najväčší počet ľudí ako rodnou alebo naučenou rečou.
 • Podľa časopisu FORBES je angličtina z hľadiska využitia najdôležitejším jazykom sveta.
 • Anglický jazyk tvorí až 70 percent práce pre prekladateľov a tlmočníkov na Slovensku.
 • Anglicko je jedna z krajín EÚ, ktoré prijali najviac pracovníkov zo Slovenska.

Kurzy angličtiny v Žiline

Kurzy anglického jazyka vyučujeme v Žiline v otvorených i uzavrených miniskupinkách, mikroskupinkách, ako duo kurz alebo individuálne. Kurzy ponúkame rovnako pre verejnosť ako i pre firmy. Kurzy angličtiny sú zamerané na praktické stránky života, bežnú a obchodnú komunikáciu.

Kurzy pre zahraničných študentov v Žiline

Jazykové kurzy ponúkame v nasledovných kombináciách:

 • kurzy anglického jazyka vyučované pomocou slovenského jazyka
 • kurzy anglického jazyka vyučované pomocou nemeckého jazyka
 • kurzy anglického jazyka vyučované pomocou čínskeho jazyka
 • kurzy slovenského jazyka vyučované pomocou anglického jazyka
 • kurzy čínskeho jazyka vyučované pomocou anglického jazyka

Kurzy anglického jazyka - špecifiká

Anglický jazyk delíme na 2 základné - britská angličtina a americká angličtina. Medzi najväčšie rozdiely medzi oboma verziami anglického jazyka patria tvary slov britskej angličtiny, ktoré v histórii prešli modernizáciou v štýle francúzštiny - napr. slová colour (br.) a color (am.).

Nízke počty učiteľov vyučujúcich anglický jazyk

Až do roku 1989 bola ruština hlavným druhým jazykom na území Slovenska. Dnes po viac ako 20 rokoch školstvo stále trpí nedostatkom kvalitných angličitnárov, nakoľko sa veľa absolventov uplatňuje vo firemnom sektore alebo súkromných jazykových školách. Záchranná reforma, ktorá mala priniesť anglický jazyk od prvého ročníka ZŠ bez dostatku finančných prostriedkov na riadne rozširujúce štúdium pre pedagógov ročníkov 1.-4. priniesla pomerne nekvalitné hodiny anglického jazyka, ktoré nezriedka prispievajú k návyku nesprávnej výslovnosti.

Perspektívy anglického jazyka

Trendy pre kurz anglického jazyka

Angličtina sa vo viacerých oblastiach stala hlavným jazykov pre komunikáciu.  Najdôležitejšie oblasti využitia angličtiny sú podnikanie, bankovníctvo, informačné technológie a hudba. V angličtine sa dorozumiete všade v Európe a v nemecky hovoriacich krajinách odborníkom častokrát stačí ovládať angličtinu, aby sa zamestnal.

 

Jazyk angličtina
Metóda výučby 3E - Easy Effective Efficient
Úrovne

úplný začiatočník
opätovný začiatočník
mierne pokročilý
stredne pokročilý
pokročilý 

Počet účastníkov

5-10 miniskupina
3-4 mikroskupina
2 duo
1 individuálne

Intenzita

2x   90min / týždeň
1x 135min / týždeň
1x   90min / týždeň

Miesto konania Národná 18, Žilina
Ceny kurzov cenník
Komunikatívna vyučovacia metóda odporúčaná aj Radou Európy (viď. Spoločný európsky referenčný rámec pre jazyky - 2002) je dlhodobo No.1 vo svete metód vyučovania cudzieho jazyka. Je vo svete najrozšírenejšia a je i najprepracovanejšia. Z komunikatívnej metódy vychádza viacero príbuzných metód. Nami používaná metóda 3E je tzv. vylepšená komunikatívna metóda. Metóda 3E využíva všetky najnovšie pokroky v komunikatívnej metóde a rozširuje ju o niektoré vysokoefektívne prvky vyučovania cudzieho jazyka.

Obchodné podmienky  |  Ako získať zľavu

  

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...