• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Kurzy účtovníctva v Čadci

POZOR! SUPER VIANOČNÁ AKCIA 2v1

V ponuke sú letné kombinované kurzy účtovníctva:

 • Jednoduché + mzdové účtovníctvo  za 199 eur / 52 vyučovacích hodín
 • Podvojné + mzdové účtovníctvo za 230 eur / 64 vyučovacích hodín
Neváhajte a využite letné zľavy!  Ponuka platí do 31.12.2015

 

Kurzy sú určené najmä pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní zvládnu problematiku účtovania v účtovníctve na počítačoch. Kurz účtovníctva sa učí na PC v programoch Alfa, Omega, Olymp od firmy Kros.Kurzy sú organizované v moderných počítačových učebniach.Celá výučba sa koná na počítačoch čo zvyšuje efektivitu kurzu a tiež použiteľnosť nadobudnutých vedomostí v praxi. Nejde teda o papierové účtovníctvo, ale o moderné- počítačové, ako ho dnes vyžadujú všetky organizácie a spoločnosti. Pracujeme a školíme sa prevažne na softwéri firmy Kros, ktorá má momentálne najsilnejšie zastúpenie na trhu. (Alfa, Omega, Olymp).

 

Cieľ kurzu:

Kurz Vás pripraví na samostatné vedenie účtovníctva. Bez problémov zvládnete orientáciu v ekonomike, legislatíve a daňovej problematike. Vaše štúdium bude celé prebiehať výlučne na počítači, čím získate potrebné praktické skúsenosti a zručnosti. Problémom pre Vás nebudú daňové priznania k DPH, priznania k dani z príjmov právnických osôb, rôzne formuláre a tlačivá.

Výhody kurzu

 • prehľadné skriptá, moderné učebne, individuálny prístup, efektívna dĺžka kurzu,
 • profesionálni lektori z praxe,
 • študijné materiály sú zahrnuté v cene kurzu

Miesto kurzu:

Inštitút jazykov a vzdelávania Čadca

Kontaktné údaje

 

Kľúčové slová: kurz podvojného účtovníctva čadca, kurzy podvojného účtovníctva čadca, kurz účtovníctva čadca, kurzy účtovníctva čadca, kurz jednoduchého účtovníctva čadca, kurzy jednoduchého účtovníctva čadca, podvojné účtovníctvo čadca, jednoduché účtovníctvo čadca, mzdové účtovníctvo čadca, kurz účtovníctva na pc čadca, kurz účtovníctva na počítači čadca, kurz čadca, kurzy čadca, rekvalifikačný kurz čadca, rekvalifikačné kurzy čadca, kurz podvojného účtovníctva turzovka, kurzy podvojného účtovníctva turzovka, kurz účtovníctva turzovka, kurzy účtovníctva turzovka

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...