• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

  • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

  • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

  • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

  • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

  • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

  • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

  • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

  • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Kurzy PC v Žiari nad Hronom
Počítačové kurzy a školenia - Vaše výhody u nás
Budete sa učiť na slovenských verziách najpoužívanejších programov (Windows, MS Office, Internet Explorer, Excel, Access, Outlook). 
V prísnom výbere pre Vás vyberáme tých najkvalitnejších pedagógov a zároveň odborníkov na informačné technológie. 
Všetci naši odborníci majú bohaté skúsenosti z využívania počítačov v praxi, takže vynikajúco poznajú Vaše skutočné potreby a pri výučbe sa zameriavajú najmä na časti, ktoré sú pre Vás užitočné. 
Oceníte možnosť výberu veľkosti skupiny,  čo umožňuje cez individuálny prístup venovať sa aj slabším študentom do tej miery, aby nevznikali medzi Vami vedomostné rozdiely.

Získate osvedčenie Inštitútu.Komu sú počítačové kurzy v IJaV ŽIAR NAD HRONOM určené?

Pre začiatočníkov

Naše kurzy nie sú určené len pre úplných začiatočníkov ale i pre bežných užívateľov - tzv. “samoukov“, ktorí pracujú s aplikáciami bez hlbšieho samoštúdia resp. kvalitnejšieho kurzu. “Samoukovia”, ktorých je medzi používateľmi približne 95 percent, nevyužívajú ani 5 percent možností, ktoré ponúkajú tieto aplikácie, čo im zabraňuje efektívne a kvalitne pracovať v danom programe. Výsledkom ich práce je súbor, ktorý o svojom tvorcovi okamžite prezradí, že jeho autorom je užívateľ na úrovni začiatočníka. Naučíme vás pracovať na PC ako profesionála, takto šetriť Váš čas.

Pre pokročilých

Kurzy sú určené pre absolventov základných kurzov, ktorí majú záujem preniknúť hlbšie do problematiky efektívneho spracovania informácii.

Pre manažérov

Kurz je určený strednému a vyššiemu manažmentu, ako aj ekonómom a pracovníkom učtární, ktorí potrebujú aktívne a efektívne spracovávať a následne prehľadne a profesionálne vyhodnocovať široké spektrum firemných dát.

Typy kurzov - podľa formy štúdia, ktoré v pobočke IJAV ŽIAR NAD HRONOM ponúkame:
S - skupinové PC kurzy pre verejnosť 
I - individuálne PC kurzy pre verejnosť 
F - firemné PC kurzy

Ceny kurzov: Rozsah a cena sa odvíja od počtu hodín a potrieb klienta. Pri skupinových kurzoch zľava.

Možnosť doniesť si vlastný PC a nastaviť,či nainštalovať programy s odbornou pomocou. ,,Všetko je na webe" hovorí sa ,naučíme Vás nájsť  tam všetko, čo chcete.

Tešíme sa na Vás!

V pobočke IJaV ŽIAR NAD HRONOM Vám vždy ochotne poradíme.

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...