• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

  • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

  • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

  • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

  • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

  • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

  • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

  • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

  • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Kurzy PC v Liptovskom Mikuláši

Kurzy PC Liptovský Mikuláš

 

Aké počítačové kurzy v Liptovskom Mikuláši si môžte zvoliť?

 

Základy práce na počítači - PC kurz pre začiatočníkov

Základy práce na počítači je počítačový kurz v Liptovskom Mikuláši, ktorý Vám pomôže zvládnuť úkony súvisiace s prácou na počítači. Oboznámi Vás so základnými pojmami používanými v počítačovej terminológii, naučíte sa pracovať s operačným systémom Windows, vytvárať domukenty vo Word, tabuľky v Excel a tiež Vám bude predstavená práca s Internetom. 

Práca s kancelárskym balíkom MS Office - PC kurz pre pokročilých

Práca s kancelárskym balíkom MS Office je vo väčšine úradov a firiem samozrejmosťou. Ak sa s týmto balíkom nekamarátite, počítačový kurz v Liptovskom Mikuláši je pre Vás to pravé. Naučíte sa všetky funkcie, ktoré Word a Excel ponúka a tiež Vám bude predstavená aplikácia PowerPoint, s ktorou si pripravíte jedinečnú prezentáciu.

Práca s kancelárskym balíkom MS Office - PC kurz pre pokročilých 2

Nie vždy postačuje znalosť základných aplikácií balíka MS Office - Word a Excel. Tento počítačový kurz v Liptovskom Mikuláši je vhodný pre tých, ktorí chcú svoju znalosťbalíka MS Office priviesť k dokonalosti. Prezentácia v PowerPoint bude po absolvovaní tohto kurz vyzerať ako z reklamnej agentúry, na nastavovanie a prácu s Outlook už nebudete musieť volať syna, či zdatnejšieho kamaráta a vytváranie a práca s databázami v Access už tiež nebude pre Vás španielskou dedinou.

 

Okrem vyššie spomínaných počítačových kurzov Vám ponúkame samostatné školenie:
  • Programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, Publisher)
  • Pogramy ADOBE

Výučba prebieha hlavne individuálnou formou, čo znamená absolútne prispôsobenie sa Vašim požiadavkám od časového rozvrhu, cez obsah, formu až po individuálny prístup a napredovanie podľa Vašich schopností, čím sa zaručí maximálna efektivita vyučovacieho procesu.

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...