• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Inštitút jazykov a vzdelávania Košice - jazyková škola

 • kosice@ijav

_______________________________________________________________________________________

Ponuka jazykových kurzov v Košiciach

Jazykové kurzy pre verejnosť momentálne neposkytujeme

Jazykové kurzy angličtiny v Košiciach sú zamerané na konverzáciu a živú angličtinu. Hodiny vedú  skúsení a kvalifikovaní lektori, ktorí Vás povedú celým kurzom bez stresu a obáv. Dôraz kladú hlavne na Vašu aktivitu a vtiahnutie každého študenta do diania na hodine.

O potrebe ovládať angličtinu v dnešnom svete globalizácie Vás už netreba presviedčať. Mali by ste rozmýšľať o sebe, ako o osobe, ktorá si vybrala učenie sa anglického jazyka ako jednu zo svojich obľúbených činností.

Pre pokročilých študentov zabezpečíme konverzácie na  vysokej úrovni - aj s native speakrom.

Pre viac informácií kliknite

Taliančina je úradným jazykom Talianska, San Marína a kantónov Ticino a Graubunden vo Švajčiarsku. Taliansky jazyk je najpoužívanejším jazykom vo Vatikáne a druhým úradným jazykom v niektorých oblastiach Istrie v Chorvátsku a v Slovinsku. Vo veľkom rozsahu ho  používajú imigrantské skupiny po celom svete. To je len pár dôvodov prečo sa prihlásiť na kurz talianskeho jazyka a naučiť sa po taliansky.

Pre viac informácií kliknite

Dnes na svete používa španielsky jazyk viac ako 322 miliónov ľudí, čím sa radí hneď na druhé miesto za mandarínsku čínštinu. Po pripočítaní ľudí používajúcich španielsky jazyk ako druhý jazyk, dosiahneme číslo až 435 miliónov ľudí hovoriacich španielskym jazykom, čím sa radí na štrvté miesto vo svetových jazykoch.

V Spojených štátoch je španielsky jazyk rovnocenný s angličtinou, v Novom Mexicu a v ďalších 5 štátoch používa veľká časť obyvateľstva španielčinu ako materinský jazyk.

To je len pár dôvodov prečo ovládať španielsky jazyk a začať navštevovať jazykový kurz španielčiny.

Pre viac informácií kliknite

 

 • Ďalšie jazyky v Košiciach

 Francúzsky jazyk v Košiciach

V Európe sa po francúzsky hovorí nielen vo Francúzsku, ale aj Belgicku, Luxembursku a Švajčiarsku. Po francúzsky sa dá dorozumieť aj s mnohými ľuďmi z krajín severnej a strednej Afriky, z Madagaskaru a z krajín bývalej Indočíny. Ďalej francúzsky rozprávajú obyvatelia provincie Quebec v Kanade a tiež väčšina svetových diplomatov.

Ešte stále váhate, či sa začnete  učiť tento nádherný jazyk Prousta, Baudelaira a mnohých iných? Neváhajte a kontaktujte nás  telefonicky alebo emailom.

 

Nemecký jazyk v Košiciach

Nemčina je hlavným jazykom pre 96,75 milióna Európanov, čo je 13,3 % Európanov, a tým je druhým európskym jazykom podľa počtu hovoriacich za ruštinou a pred francúzštinou. Nemčina je tretím najvyučovanejším cudzím jazykomv EÚ (po angličtine a francúzštine) a v USA (po španielčine a francúzštine). Je jedným z oficiálnych jazykov Európskej únie.

Ruský jazyk v Košiciach

Počet rusky hovoriacich obyvateľov planéty sa odhaduje na 170 miliónov a aj u nás patrí k žiadaným jazykom vo firmách.

 • Netradičné jazyky v Košiciach

Holandský  jazyk v Košiciach

Novinka v Košiciach - kurzy holandského jazyka vedené lektorkou narodenou v Holandsku - na cenník pre kurzy holandského jazyka sa informujte na kontaktných miestach.


Skupinový kurz otvárame  pri min. 3 prihlásených, inak Vám zabezpečíme individuálnu výučbu

prihláška

Ak máte akékoľvek otázky alebo problém, týkajúci sa jazykových kurzov  kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

Cenník trojmesačných jazykových kurzov v Košiciach

frekvencia 2x - 2 vyučovacie hodiny /4hodiny týždenne

počet študentov v skupine           cena za kurz / €

10 - 11                                                    100

8 - 9                                                         128

5 - 7                                                         159

3 - 4                                                         199

duo                                                          275

individuálne                                              550

 

Podmienkou pre otvorenie kurzu sú 3 prihlásení.

Poplatok za učebnice nie je zahrnutý v cene kurzu.

 

kľúčové slová: jazyk, jazyková škola, jazyková škola košice, košice, kurzy, kurzy košice, kurzy angličtiny, angličtina košice, španielčina, jazykové kurzy, anglický jazyk, účtovníctvo košice, kurzy účtovníctva košice, kurzy účtovníctva v košiciach, preklady košice, prekladateľská agentúra košice, úradné preklady košice, súdne preklady košice

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...