• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."

 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."

 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)

 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)

 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)

 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)

 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)

 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Jazyková kurzy pre školákov v Gelnici

Nové kurzy pre naše deti otvárame:

Nové polročné kurzy pre našich školákov otvárame v septembri 2013.
Prihlásiť sa môžete od 15.septembra 2013. 
Tešíme sa na Vás!!!

Jazykový kurz pre deti (6 - 10 rokov):

Kurzy pre deti prebiehajú v malých, vekovo príbuzných skupinkách. Deti sa učia jazyk nenútene formou piesní, hier a pohybových cvičení. Dôraz sa kladie na porozumenie a vyjadrovanie sa v cudzom jazyku.

Vyučovacia hodina pre deti trvá 45 minút a prebieha raz do týždňa v skupinkách 4 - 8 detí. Slovná zásoba sa u detí rozširuje s každou novou učebnicou. Deti postupne prechádzajú z jednoduchých viet na zložité súvetia, čo im umožňuje nielen komunikovať s inými deťmi a s učiteľom, ale aj počúvať rozprávky v danom jazyku. Neskôr je dieťa schopné aj čítať v anglickom jazyku. Gramatika sa vyučuje postupne aj v písomnej forme.

Jazykový kurz pre školákov (10 – 16 rokov):

je špeciálny program určený pre deti od 10 do 16 rokov. Je zostavený tak, aby dopĺňal a rozširoval učivo z anglického jazyka preberané na základnej škole. V tomto kurze sa podrobne vysvetľuje gramatika. Okrem gramatiky kladieme hlavný dôraz na konverzáciu. Všetko učivo sa upevňuje prostredníctvom mnohých cvičení, hier, príbehov a ďalších aktivít. Kurz obsahuje zaujímavé tematické okruhy.  

Vyučovacia hodina trvá 45 minút. V skupine je maximálne 8 študentov.
Tento program je vhodný pre:

 • žiakov ZŠ, ktorí si chcú doplniť a rozšíriť vedomosti z cudzieho jazyka
 • žiakov ZŠ a študentov stredných škôl, ktorí majú slabé základy cudzieho jazyka, a preto s ním majú problémy.

Typy kurzov a cenník:

 • Naši najmenší 6 – 8 rokov:
  Detský jazykový kurz pre začínajúcich školákov. Kurz, kde sa nepíše, ale hravou a pútavou formou sa deti pozitívne motivujú a učia zároveň.
  Intenzita: 1 x 1 hodina /týždenne alebo podľa dohody aj viac.
  Cena: 50 EUR/polrok (15 týždňov)
 • I. stupeň ZŠ 8 – 10 rokov:
  Detský jazykový kurz pre deti 1. stupňa základných škôl, ktoré už vedia čítať a písať. V tomto jazykovom kurze upevňujeme základné komunikačné zručnosti, gramatiku a slovnú zásobu. S dieťaťom pracujeme interaktívne a aktívne ho zapájame do komunikácie.
  Intenzita: 1 x 1 hodina/týždenne alebo podľa dohody aj viac.
  Cena: 50 EUR/polrok
 • II. stupeň ZŠ 10 – 13 rokov:
  Jazykový kurz pre deti, ktoré už sú na 2. stupni základných škôl. Deti sú v znalostiach cudzieho jazyka pokročilejšie, ale ešte stále pracujeme a rozvíjame základné komunikačné zručnosti. Deti už aktívne vnímajú a rozumejú cudziemu jazyku v rámci primeranej slovnej zásoby.
  Intenzita: 1 x 1 hodiny/týždenne alebo podľa dohody aj viac.
  Cena: 55 EUR/polrok
 • Teenagers 13 – 16 rokov:
  Jazykové kurzy pre teenagerov vo veku od 13 - 16 rokov. Možnosť vytvorenia mini skupiniek a jazykového programu na želanie. Prehlbovanie komunikačných zručností, gramatických zákonitostí, slovnej zásoby, rozvíjanie čítania, počúvania a aktívnej komunikácie. Možnosť konverzačných jazykových kurzov.
  Intenzita: 1 x 2 hodiny/týždenne alebo podľa dohody aj viac.
  Cena: 95 EUR/polrok
 • Letný týždenný jazykový kurz pre deti:
  Kurz je určený pre deti od 6 do 10 rokov a od 10 do 15 rokov.
  Intenzita: 5x2hod.
  Cena: 20€

Jazykové úrovne:

Jazykové kurzy pre deti a mládež ponúkame v rôznych jazykových úrovniach podľa štandardov Spoločného európskeho referenčného rámca.

Metodiky výučby:

Základným motivačným prvkom je dostať z dieťaťa von to, čo už v ňom je. Deti po čase zistia, aké je to skvelé vedieť sa dohovoriť v cudzej reči. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku). Z metód vyučovania cudzieho jazyka sú to plagáty, grafy, kartičky, mind map, role play, rôzne komunikačné hry, simulácia reálnych situácií, diskusia, tematické bloky, prvky Callanovej metódy, atď.

Učebné materiály:

U nás máte možnosť zakúpiť si jazykovú literatúru so zľavami od 10 do 20%. Základom pre výučbu cudzieho jazyka je najvhodnejšia učebnica, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá v oblasti výučby cudzieho jazyka a nepresahuje hranice a možnosti dieťaťa a mladého človeka z hľadiska pedagogických zásad. Táto základná literatúra sa potom dopĺňa o ďalší materiál, ktorým podporujeme dynamiku lekcií a pozornosť našich malých klientov.

Termíny a čas:

Termín a čas kurzu si vyberáte podľa Vašich možností vo viacerých časových variáciách v popoludňajších alebo večerných hodinách. Základom je vytvorenie skupiny s minimálnym počtom účastníkov 4. Do jazykových kurzov môže záujemca kedykoľvek vstúpiť.

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...