Vytlačiť

Kurzy účtovníctva Pezinok, Modra, Svätý Jur.

Kurzy jednoduchého, podvojného a mzdového účtovníctva On-line prihláška
Živnostníci a malí podnikatelia neplaťte každoročne za externé účtovníctvo - naučte sa jednoducho a rýchlo účtovať si sami

Kurzy účtovníctva sú určené najmä pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní zvládnu problematiku účtovania v účtovníctve na počítačoch. Kurz účtovníctva sa učí na PC v programoch Alfa, Omega, Olymp od firmy Kros, v programe Pohoda a v programe MRP.

Kurzy účtovníctva sú organizované v moderných počítačových učebniach vybavených premietacím projektorom. Celá výučba sa koná na počítačoch čo zvyšuje efektivitu kurzu a tiež použiteľnosť nadobudnutých vedomostí v praxi.

Prečo odporúčame kurzy účtovníctva výlučne vyučované na PC?

Vďaka nemalej investícii do výpočtovej techniky a prechodu z papierového ručného účtovníctva na elektronické účtovníctvo v PC sa nám podarilo výrazne skrátiť časový rozsah kurzov účtovníctva. Vzhľadom na túto úsporu sme alikvotne znížili i cenu za kurz. Dnes už nikto neúčtuje ručne - odmietnite kurzy, v ktorých sú počítače používané len na ilustráciu. Ak hľadáte najkvalitnejší kurz za dobrú cenu, ste na správnom mieste.

Overte si či kurz účtovníctva, o ktorý máte záujem, je skutočne vyučovaný v plnej miere prostredníctvom PC. Krátka ukážka práce na PC nestačí. Bez vedomosti účtovania na PC budú Vaše vedomosti a skúsenosti zastarané a nedostatočné.

Cieľ kurzu

Kurz Vás pripraví na samostatné vedenie účtovníctva. Bez problémov zvládnete orientáciu v ekonomike, legislatíve a daňovej problematike. Vaše štúdium bude celé prebiehať výlučne na počítači, čím získate potrebné praktické skúsenosti a zručnosti. Problémom pre Vás nebudú daňové priznania k DPH, priznania k dani z príjmov právnických osôb, rôzne formuláre a tlačivá.

 

Organizujeme :

  • kurzy jednoduchého účtovníctva
  • kurzy podvojného účtovníctva
  • kurzy mzdového účtovníctva
Prihlásiť sa môžete už teraz priamo on-line.

Cenník kurzov