Vytlačiť

Kurzy účtovníctva v Leviciach

  • Naše kurzy účtovníctva Vás pripravia na smostatné vedenie účtovníctva.
  • Naučíte sa pracovať s najrozšírenejším účtovným programom na Slovensku, od spoločnosti Kros.
  • Celá výučba prebieha na počítačoch, počas kurzu má každý účastník svoj počítač.
  • Študijné materiály sú zahrnuté v cene kurzu.
  • Priebeh kurzu je zabezpečený profesionálnym lektorom z praxe.

Kurz jednoduchého účtovníctva

Komu je kurz určený?

Kurz je určený aj pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní úplne zvládnu problematiku účtovania v jednoduchom účtovníctve.

Spôsob a organizácia vyučovania

Kurz jednoduchého účtovníctva sa vyučuje na PC v programe ALFA od spoločnosti Kros Žilina, resp. inom. Rozsah výučby je 32 vyučovacích hodín. Vyučovanie obvykle prebieha 2 krát do týždňa 4 vyučovacie hodiny (t.j. 180 min.). Celková dĺžka trvania kurzu sú 4 týždne. Po ukončení kurzu získate certifikát na program ALFA od spoločnosti Kros.

 

Kurz podvojného účtovníctva

Komu je kurz určený?

Kurz je určený aj pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní úplne zvládnu problematiku účtovania v podvojnom účtovníctve.

Spôsob a organizácia vyučovania

Kurz podvojného účtovníctva sa vyučuje na PC v programe OMEGA od spoločnosti Kros Žilina, resp. inom. Rozsah výučby je 44 vyučovacích hodín. Vyučovanie obvykle prebieha 2 krát do týždňa 4 vyučovacie hodiny (t.j. 180 min.). Celková dĺžka trvania kurzu 5,5 týždňa. Po ukončení kurzu získate certifikát na program OMEGA od spoločnosti Kros.

 

Kurz mzdového účtovníctva a personalistiky

Komu je kurz určený?

Kurz je určený aj pre úplných začiatočníkov, ktorí po jeho absolvovaní zvládnu bežnú problematiku mzdového účtovníctva a základy personalistiky.

Spôsob a organizácia vyučovania

Kurz mzdového účtovníctva a personalistiky sa vyučuje na PC v programe OLYMP od spoločnosti Kros Žilina, resp. inom. Rozsah výučby je 25 vyučovacích hodín. Vyučovanie obvykle prebieha 2 krát do týždňa 4 vyučovacie hodiny (t.j. 180 min.). Celková dĺžka trvania kurzu sú 3 týždne. Po ukončení kurzu získate certifikát na program OLYMP od spoločnosti Kros.

 

Kurz pokročilé cvičenia podvojného účtovníctva 2

Komu je kurz určený?

Kurz je určený predovšetkým pre absolventov úrovne 1. Vhodný je i pre mierne pokročilých, pre tých, ktorí v podvojnom účtovníctve dlhšie nepracovali a teraz by mali začať, prípadne pre tých, ktorým chýba prax v účtovnom programe. Cieľom kurzu je vyriešiť čo najväčšie množstvo špecifických prípadov účtovania, s ktorými sa môžete stretnúť v praxi..

Spôsob a organizácia vyučovania

Kurz jednoduchého účtovníctva sa vyučuje na PC v programe OMEGA od spoločnosti Kros Žilina, resp. inom. Vyučovanie obvykle prebieha 2 krát do týždňa 4 vyučovacie hodiny (t.j. 180 min.). Kurz sa platí na 12 hod. dopredu. Po ukončení kurzu získate certifikát na program OMEGA od spoločnosti Kros.

 

CENNÍK KURZOV

V cenníku sú uvedené ceny pre skupinové kurzy (min. 3 študenti). V prípade záujmu o individuálny kurz účtovníctva je cena určená dohodou.

 

INDIVIDUÁLNE KURZY   ÚČTOVNÍCTVA

Individuálne kurzy účtovníctva sú plne prispôsobené Vašim požiadavkám (časový rozvrh, obsah, lektor, forma atď.) Veľkou výhodou je individuálny prístup vo vyučovaní a napredovanie podľa Vašich schopností, čím je zaručená maximálna efektivita vyučovacieho procesu. Minimálne trvanie jedného stretnutia je 90 min..

Platby

Kurz sa platí minimálne 7 dní pred začatím kurzu. Počet účastníkov je obmedzený počtom počítačov, preto je rezervácia platná až po zaplatení poplatku za kurz.

 

Pre výber konkrétneho termínu kurzu vyberte položku v ponuke termínov v pravom paneli.