Vytlačiť

Kurzy PC v Liptovskom Mikuláši

Kurzy PC Liptovský Mikuláš

 

Aké počítačové kurzy v Liptovskom Mikuláši si môžte zvoliť?

 

Základy práce na počítači - PC kurz pre začiatočníkov

Základy práce na počítači je počítačový kurz v Liptovskom Mikuláši, ktorý Vám pomôže zvládnuť úkony súvisiace s prácou na počítači. Oboznámi Vás so základnými pojmami používanými v počítačovej terminológii, naučíte sa pracovať s operačným systémom Windows, vytvárať domukenty vo Word, tabuľky v Excel a tiež Vám bude predstavená práca s Internetom. 

Práca s kancelárskym balíkom MS Office - PC kurz pre pokročilých

Práca s kancelárskym balíkom MS Office je vo väčšine úradov a firiem samozrejmosťou. Ak sa s týmto balíkom nekamarátite, počítačový kurz v Liptovskom Mikuláši je pre Vás to pravé. Naučíte sa všetky funkcie, ktoré Word a Excel ponúka a tiež Vám bude predstavená aplikácia PowerPoint, s ktorou si pripravíte jedinečnú prezentáciu.

Práca s kancelárskym balíkom MS Office - PC kurz pre pokročilých 2

Nie vždy postačuje znalosť základných aplikácií balíka MS Office - Word a Excel. Tento počítačový kurz v Liptovskom Mikuláši je vhodný pre tých, ktorí chcú svoju znalosťbalíka MS Office priviesť k dokonalosti. Prezentácia v PowerPoint bude po absolvovaní tohto kurz vyzerať ako z reklamnej agentúry, na nastavovanie a prácu s Outlook už nebudete musieť volať syna, či zdatnejšieho kamaráta a vytváranie a práca s databázami v Access už tiež nebude pre Vás španielskou dedinou.

 

Okrem vyššie spomínaných počítačových kurzov Vám ponúkame samostatné školenie:
  • Programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, Publisher)
  • Pogramy ADOBE

Výučba prebieha hlavne individuálnou formou, čo znamená absolútne prispôsobenie sa Vašim požiadavkám od časového rozvrhu, cez obsah, formu až po individuálny prístup a napredovanie podľa Vašich schopností, čím sa zaručí maximálna efektivita vyučovacieho procesu.