• IJaV  -  "Vzdelávanie je cesta k úspechu."
 • IJaV  -  "Kto chce viac zarábať, musí sa viac vzdelávať."
 • Ján Amos Komenský  -  "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."   (1/7)
 • Immanuel Kant  -  "Nikto neskončí školu múdrosti." (Je potrebné vzdelávať sa po celý život...)  (2/7)
 • Neznámy autor  -  "Keď sa chce, hľadajú sa možnosti, keď sa nechce, dôvody."  (3/7)
 • Konfucius  -  "Premôcť zlé návyky môžeme len dnes, nikdy nie zajtra."  (4/7)
 • Immanuel Kant  -  "Druhého nemôžem presvedčiť nikdy inak, než jeho vlastnými myšlienkami."  (5/7)
 • Immanuel Kant  -  "Technickým prostriedkom výchovy je dobrý príklad v samom učiteľovi a varujúci príklad v iných."  (6/7)
 • Immanuel Kant  -  "Nemôžem urobiť nikoho lepším inak, než na základe zvyšku toho dobra, ktoré v ňom je."  (7/7)

Jazykové kurzy, kurzy angličtiny, kurzy nemčiny, kurz účtovníctva, počítačové kurzy, úradné preklady, jazykové školy Žilina, Košice, Piešťany, Bratislava...

 

preklady-tlmoceniekurzy-skoleniadoucovanie-pripravamapka web mala

Žilina, Košice, Piešťany, Michalovce, Spišská Nová Ves, Levice...

IJaV je najväčšia vzdelávaco-prekladateľská spoločnosť na Slovensku s 31 pobočkami prevádzkujúca nasledovné činnosti:

 

Prečo si vybrať IJaV?

 • popredná kvalita služieb
 • prístup orientovaný na zákazníka
 • komplexná ponuka jazykových a vzdelávacích služieb
 • pre verných študentov zľava na ďalšie typy kurzov až do 15%

Jazyková škola

Jazyková škola - jazykové kurzy, kurzy angličtiny, kurzy nemčiny...

Firemné jazykové kurzy

Firemné kurzy sú kurzy vyučované podľa vopred dohodnutých potrieb firmy. Firemné jazykové kurzy - hlavné výhody oproti bežným kurzom:

 • Firemné kurzy sú organizované v priestoroch u zákazníka.
 • Cenové podmienky pre jazykové kurzy pre firmy sú výhodnejšie a cena je jednotná pre rôzne veľkosti skupín.
 • Časový rozvrh pre firemné jazykové kurzy je individuálny - podľa vzájomnej dohody.
 • Osnovy a učebný plán pre firemné jazykové kurzy sa plne prispôsobujú požiadavkám študentov.

Kurzy angličtiny pre firmy

Firemné kurzy angličtiny sú najžiadanejšie jazykové kurzy pre firmy. Nasledujú ich firemné kurzy nemčiny. Kurzy angličtiny pre zamestnancov firiem ušetria vašim zamestnancom čas a peniaze. Vy v globalizujúcom sa svete získate potrebných jazykovo zdatných zamestnancov. Trvalý odborný rast je jedna zo základných ľudských potrieb, preto firemné kurzy angličtiny pre zamestnancov dvíhajú aj ich samotný pocit spokojnosti zo sebarozvoja.

Jazykové školy

Jazykové školy IJaV vyučujú jazykové kurzy pre verejnosť a pre firmy v rámci celého Slovenska. Vďaka nasledovným výhodám bude vaše napredovanie v jazykovom vzdelávaní optimálne:

 • jazykové kurzy učíme modernou a účinnou komunikatívnou metódou 3E - Easy Effective Efficient
 • môžete si vybrať jazykový kurz podľa veľkosti skupiny
 • starostlivý výber lektorov, pravidelné hodnotenia a školenia zaručujú vysoký štandard jazykových kurzov
 • vyučovanie prebieha vo vkusných priestoroch za pomoci moderných pomôcok a techniky

Kurzy angličtiny

Angličtina je najdôležitejší celosvetový jazyk. Ak sa rozhodujete, či si vybrať kurzy angličtiny alebo kurzy nemčiny, rozhodne by ste nemali zabudnúť, že anglický jazyk ovláda väčšina pracujúcich v Nemecku i v Rakúsku. Vo všeobecnosti sú kurzy angličtiny vstupenkou do sveta. Ak ale je vašim zámerom opatrovateľstvo, navštevovať kurzy opatrovateľskej nemčiny bude pre Vás to správne riešenie. Ak stále váhate pre ktoré jazykové kurzy sa rozhodnúť, naši zamestnanci a jazykoví lektori vám ochotne pomôžu správne vyhodnotiť vaše jazykové potreby a spoločne vyberiete ten najlepší jazykový kurz pre vás. Najviac efektívny je individuálny kurz angličtiny resp. individuálny kurz nemčiny. V závislosti od vašich finančných a časových možností vám odporučíme intenzívny kurz anglického jazyka resp. intenzívny kurz nemeckého jazyka ušitý pre vás na mieru.

Intenzívny kurz angličtiny predstavuje vyučovanie 2x 2 hod týždenne. Na záver vášho intenzívneho jazykového kurzu je doporučený intenzívny konverzačný individuálny kurz s native speakrom (angličanom alebo američanom).

Zoznam jazykových škôl

Kurzy účtovníctva

Kurzy účtovníctva

Kurzy jednoduchého účtovníctva, kurzy podvojného účtovníctva a kurzy mzdového účtovníctva vyučujeme priamo na počítačoch. Prechodom zo zastaraných kurzov vyučujúcich účtovanie ručne na papieroch na účtovanie výlučne v PC programoch sa našej škole účtovníctva podarilo dokonalé zladenie teórie s praxou a výrazné skrátenie celkového času trvania kurzu ako i jeho ceny.

Kurzy účtovníctva prakticky na počítači

Kurzy sú určené najmä pre úplných začiatočníkov, ktorí po ich absolvovaní zvládnu problematiku účtovania v účtovníctve priamo na počítačoch. Kurz účtovníctva sa učí v programoch Alfa, Omega alebo Olymp od firmy Kros, v programe Pohoda a v programe MRP. Kurzy účtovníctva sú organizované v moderných počítačových učebniach vybavených premietacími projektormi. Výučba na počítačoch zvyšuje efektivitu kurzu a najmä použiteľnosť nadobudnutých zručností a vedomostí v praxi.

 

Kurzy účtovníctva

 

Jazyková škola

Tipy a motivácia pre Vás

Prečo je potrebné sa stále rozvíjať?

Jazyková škola - nové jazykové kurzy pre začiatočníkov, vstupné testy a pristupovanie

Naša jazyková škola otvára individuálne, duo, mikroskupinové, miniskupinové a skupinové jazykové kurzy pre začiatočníkov priebežne každý mesiac. Študenti, ktorí už nie sú začiatočníkmi, sú zaradení do už prebiehajúcich kurzov na základe vstupných testov. Ak nastúpite neskôr, cena ktorú za kurz zaplatíte Vám bude vypočítaná alikvotne, t.j. zaplatíte len pomernú časť poplatku za kurz.

Vydavateľstvo Macmillan získava ďalšie ocenenie

Autori učebníc, ktoré sú používané pre jazykové kurzy angličtiny metódou 3E (pozn. metóda 3E je využívaná pre všetky jazykové kurzy), prevzali z rúk vojvodu z Edinbourghu ocenenie Highly Commended za učebnice Inspiration. Je to jedno z viacerých ocenení, ktoré vydavateľstvo Macmillan v posledných rokoch v tejto súťaži získalo. Učebnice vydavateľstva Macmillan boli tiež ocenené v ďalších súťažiach a anketách. Inspiration je učebnica pre mládež vo veku od 14 do 18 rokov. Jazyková škola Žilina i jej pobočky používajú uvedené knihy i všetky pomôcky z pestrej palety spoločnosti Macmillan.

Jazykové kurzy, kurzy čtovníctva, počítačové kurzy, úradné preklady...

Všetko pod jednou strechou - využite našu ucelenú ponuku služieb, staňte sa našim zákazníkom a čerpajte výhody, ktoré vám naše partnerstvo do budúcna poskytne.

Odkazy: Jazykové kurzy Bánovce nad Bebravou, Jazykové kurzy Banská Bystrica, Jazykové kurzy Bratislava, Jazykové kurzy Brezno, Jazykové kurzy Čadca, Jazykové kurzy Gelnica, Jazykové kurzy Kežmarok, Jazykové kurzy Košice, Jazykové kurzy Košice - Biely dom, Jazykové kurzy Kráľovský Chlmec, Jazykové kurzy Kysucké Nové Mesto, Jazykové kurzy LeviceJazykové kurzy Levoča, Jazykové kurzy Liptovský Mikuláš, Jazykové kurzy Lučenec, Jazykové kurzy Malacky, Jazykové kurzy Michalovce, Jazykové kurzy Nitra, Jazykové kurzy Nové Mesto nad Váhom, Jazykové kurzy Pezinok, Jazykové kurzy Piešťany, Jazykové kurzy Považská Bystrica, Jazykové kurzy Prešov, Jazykové kurzy Prievidza, Jazykové kurzy Senec, Jazykové kurzy Spišská Nová Ves, Jazykové kurzy Stará Ľubovňa, Jazykové kurzy Topoľčany, Jazykové kurzy Žiar nad Hronom, Jazykové kurzy Žilina,

Pridajte sa k nám - otvorte našu pobočku v týchto mestách:
Bratislava II, Bratislava III, Bratislava IV, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kolárovo, Komárno, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Leopoldov, Lipany, Liptovský Hrádok, Medzev, Medzilaborce, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Partizánske, Podolínec, Poltár, Poprad, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Žarnovica, Želiezovce. Viac informácií ...